Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Budapest belvárosában működő amerikai típusú éttermbe keresünk felszolgálókat, bárosokat!!! Amit mi kínálunk: 8 órás bejelentés, fizetett szabadság, szervízdíj, napi étkeztetés!
Amit mi kérünk: önálló munkavégzés, vidámság, kommunikációs szintű angol nyelvtudás!

Keresünk továbbá: Hostess-eket!
Szakácsokat és mosogatókat is!!!!
Önéletrajzokat marcell.pinter@rosinter.hu-ra várom!
Feladás dátuma: május 23. 11:06.

Kapcsolatfelvétel