(Hirdetés azonosító: 90606690) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft pályázatot hirdet Vevőszolgálati referens, telefonos ügyfélszolgálatos pozíció betöltésére.

2 fő új kollégát keresünk,, jelentkezhetsz barátoddal, barátnőddel, testvéreddel együtt is.

Feladatok:
Több irányból beérkező rendelések rögzítése a vállalati rendszerben.
Hideghívások. Termékajánlások.
Reklamáció kezelése.
Havi, heti, egyedi akciók beállítása, kezelése.
Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés.

Munkaidő: hétfőtől péntekig és évi 5-6 szombati munkavégzés előfordul.

ElvÁrÁsok:
kereskedelmi szemlélet,
excel ismeret
megoldás centrikus szemlélet, határozottság.

ElŐnyÖk:

vállalatirányítási rendszer ismeret,
bármilyen telefonos ügyintézői, vevőszolgálaton szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem,
stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
füstmentes munkahely,
fiatalos, lendületes csapat,
bejelentett, szabályos foglalkoztatás, biztos fizetés,
azonnali munkakezdés,
előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
1. Sportrendezvények
2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
3. Dolgozói bankszámla vezetés
4. Modern konyhák
5. Modern irodák
6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
7. Dolgozói tájékoztatás
8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
9. Nyaralási lehetőség
10. Egészségmegőrzés
11. Alapítványi segítség
12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:
1194 Bp. Hofherr A. utca 42.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével a hrbp@alpha-vet.hu címre.
Feladás dátuma: április 11. 15:16.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel