Villanyszerelő Állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Villanyszerelő csapatunkba keresünk szakképesítéssel és tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket, ipari villanyszerelésre, Budapesten és környékén

Munkáink jellemzői:
Alapszerelés,
Tálca nyomvonal építés,
Kábel húzás,
Lámpzázás / szerelvényezés,
Ideiglenes nyomvonalak építése,
0,4KV-s elosztók kötése, telepítése
Hiba keresés,
Korábbi villamos tartószerkezet és kábelek bontása,
Kábel fektetés,
és még sok más.

Amit kínálunk: Bejelentett, 8 órás munkaviszony. Tiszta munka környezet. Próba idő után munkaruha. Hosszútávú munka lehetőség. Igényes szerszámpark.

Amit elvárunk: Józan éltű, tiszta megjelenésű, szakmában tapasztalt villanyszerelő kollégát keresünk, aki rajzot tud olvasni, önállóan dolgozik és igényes a munkájára.

Munkáink során minőséget tettünk le, így a jövőbeli kollégáinktól is a minőségi munkavégzést várjuk el. (Ahova 3 csavar kell oda nem elég 2!)

Munkáink során sokszor dolgozunk állványzatról vagy emelőgépről.

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed.

Czebe Norbert
0630/ 194 5115

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146287192

Jófogás alkamazás QR kód