(Hirdetés azonosító: 84350412) Hirdetés kezelése »
2 db
Bruttó bér: 1 494  Ft / óra Bruttó bér: 1 458  Ft / óra Bruttó bér: 1 440  Ft / óra Bruttó bér: 1 512  Ft / óra Bruttó bér: 1 404  Ft / óra Bruttó bér: 1 278  Ft / óra Bruttó bér: 1 494  Ft / óra Bruttó bér: 1 800  Ft / óra Bruttó bér: 1 350  Ft / óra Bruttó bér: 1 260  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Épületkarbantartó
Cégnév: Millenia Zrt

Unod már, hogy építkezésről építkezésre vándorolsz, hideg van, sár van és nem tudod, mi lesz egy hónap múlva? Gyere karbantartónak!
Stabil, bejelentett munkaviszony, kellemes munkakörnyezet, jó csapat!

Ilyen kollégát szeretnénk:
Villanyszerelői, képzettség,
egy kis műszaki-, kivitelezési, vagy karbantartási gyakorlat,

Nem feltétel, viszont magasabb keresettel jár:
további szakvizsgák, jogosultságok,
technikusi végzettség.

Amit csinálni kellene:
- középületek helyszíni hibaelhárítása,
- gépek, berendezések, villamos eszközök stb. tervszerű karbantartása,
- elektronikus munkalapok kezelése.

Nálunk nem kell papírhalmokkal gyötrődni, nincs órákig tartó adminisztráció!
Kollégánk munkáját mobiltelefonnal, táblagéppel, gépkocsival segítjük.
(Persze a munkaruha, cipő és szerszámok az alap)

Munkahelyként több helyszín is választható:
Dél-Buda, Budaörs, valamint X. ker. Jászberényi út.

Itt jelentkezz: hr@millenia.eu

Várunk!
Feladás dátuma: október 1. 16:34.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel