Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő

Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, Budapest XVII. kerületi erősáramú cégünk szakképzett és gyakorlattal rendelkező villanyszerelőket, villanyszerelésben jártas segédeket keres magyarországi, de főként Budapest és környéki munkavégzésre.
Továbbá lakatosok jelentkezését is várjuk általános hegesztési feladatokra.
Hosszútávú munkalehetőség, azonnali kezdés.

Előny:
- "B kategóriás jogosítvány
- Önálló munkavégzés
- Emelőgép kezelői jogosítvány

Kiemelt bérezés:1500.-Ft/ óra
Érdeklődni a +36 70 431 7597- as telefonszámon lehet, illetve az Önéletrajzokat az allasajanlo00@gmail.com e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: október 11. 12:33.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel