Bruttó bér: 933 750  Ft Bruttó bér: 855 000  Ft Bruttó bér: 821 250  Ft Bruttó bér: 888 750  Ft Bruttó bér: 855 000  Ft Bruttó bér: 1 125 000  Ft Bruttó bér: 866 250  Ft Bruttó bér: 933 750  Ft Bruttó bér: 877 500  Ft Bruttó bér: 832 500  Ft

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: von Caprivi Fachpersonal GmbH

Leírás

Villanyszerelői állás Németországban

Kedves Álláskereső!

Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!

Javadalmazás:
Az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk: bruttó 2100 + nettó 1000

Amit biztosítunk az Ön számára:
- Legális, bejelentett németországi munkahely
- Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
- Teljes munkaidős foglalkoztatás
- Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
- Szállás megszerevezése a munkavégzés helyén
- Hetente előleg
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Ami az Ön feladata lesz:
- Épületvillamossági szerelések
- Kapcsolószekrények bekötése
- Tűzjelzők, biztonsági berendezések beszerelése
- Karbantartás, javítás és felújítás

Amivel Ön rendelkezik:
- Befejezett villanyszerelői végzettség, vagy egyéb releváns végzettség
- Többéves munkatapasztalat
- Német nyelv alapfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenőrzünk
- Utazási hajlandóság Németország területén, lehetőség szerint saját gépkocsi

Kérjük küldje el részünkre:
Német nyelvű szakmai önéletrajzát
Végzettséget igazoló bizonyítványa másolatát

Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő
Tel.: 0049 711 34252 250
E-Mail: gergoe.horvath@voncaprivi.de

A von Caprivi GmbH Fachpersonal Németország vezető munkaerő-közvetítő vállalatai közé tartozik. Fő profilunk a jól képzett szakemberek és szakmunkások elhelyezése egész Németország területén.
Feladás dátuma: május 17. 09:53.

Kapcsolatfelvétel