Villanyszerelő állás, elérhető bruttó jövedelem akár 634 000 Ft

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
XIII.Kerületi Közszolgáltató Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő gazdasági társaság munkatársi csapatába kollégát keres Villanyszerelő pozícióba

Ebben a munkakörben Ön a Társaság által nyújtott szolgáltatásokhoz az alábbi feladatok elvégzésével járul hozzá:
elektromos karbantartási, javítási munkák elvégzésével,
villamos mérőhelyek szabvány szerinti kialakításával,
hibaelhárítással, gyorsszolgálati feladatok ellátásával.

Önt keressük, amennyiben:
azonos vagy hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalattal bír,
szakirányú végzettsége van,
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
munkáját önállóság, precizitás jellemzi,
megfelelő a fizikai erőnléte, egészségügyi alkalmassága,
és mindezek mellett
büntetlen előéletű.

Előnyként vesszük figyelembe:
saját autó meglétét, használatát.

Az állásra való jelentkezéshez kérjük küldje meg:
a szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajzát a e-mail címre, bruttó fizetési igénye megjelölésével.
Információ:

Irányadó munkarendünk alapján hétfőtől - péntekig két műszakban, napi 8 órát dolgozunk, szombaton és vasárnap 6 órás délutáni ügyeletet tartunk (14:00-20:00).

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A XIII. Kerületi Közszolgáltató munkatársaként arra számíthat, hogy
a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
jövedelme 100 %-ban bejelentett,
amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,
egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
cafeteria,
egészségügyi szűrővizsgálatok,
munkaidő-kedvezmények,
iskolakezdési támogatás,
gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség,
munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés,
stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek,
a családbarátság nemcsak egy üres szólam, hanem odafigyelünk kollégáink család -és munkahelyi egyensúlyára,
2020. óta minden évben elnyertük a Családbarát Vállalat címet,
befogadó, támogató légkör jellemzi Társaságunkat, jó csapatmunkával, céges rendezvényekkel,
beilleszkedését és betanulását mentori programmal segítjük,
számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá,
feladatainak ellátásához Társaságunk a munkavégzés feltételeit, eszközeit, teljeskörűen biztosítja.

Hirdetés azonosító: 148774657

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt

XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

További hirdetései

Utoljára aktív: 18 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!