Villanyszerelő kollégákat keresünk Budapest XIII.kerületébe!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Villanyszerelő

Ebben a munkakörben Ön a Társaság által nyújtott szolgáltatásokhoz az alábbi feladatok elvégzésével járul hozzá:

-elektromos karbantartási, javítási munkák elvégzésével,
-villamos mérőhelyek szabvány szerinti kialakításával,
-hibaelhárítással, gyorsszolgálati feladatok ellátásával,

Irányadó munkarendünk:
hétfőtől - péntekig két műszakban (Műszak I.: 07:40-16:00; Műszak II.: 13:40-22:00) napi 8 órát dolgozunk, szombaton és vasárnap 6 órás délutáni ügyeletet tartunk (14:00-20:00).

Aktív nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Önt keressük, amennyiben:

-azonos vagy hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalattal bír,
-szakirányú végzettsége van,
-B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
-munkáját önállóság, precizitás jellemzi,
-megfelelő a fizikai erőnléte, egészségügyi alkalmassága,
és mindezek mellett
-büntetlen előéletű.

Előnyként vesszük figyelembe:

-saját autó meglétét, használatát.

A XIII. Kerületi Közszolgáltató munkatársaként arra számíthat, hogy:
-a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
-jövedelme 100 %-ban bejelentett,
-amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,

Egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
-cafeteria,
-egészségügyi szűrővizsgálatok,
-munkaidő-kedvezmények,
-iskolakezdési támogatás,
-gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség.

-munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés.
-stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
-telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek,
-a családbarátság nemcsak egy üres szólam, hanem odafigyelünk kollégáink család -és munkahelyi egyensúlyára,
-2020-ban, 2021-ben és 2022-ben is elnyertük a Családbarát Vállalat címet,
-befogadó, támogató légkör jellemzi Társaságunkat, jó csapatmunkával, céges rendezvényekkel,
-beilleszkedését és betanulását mentori programmal segítjük,
-számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá,
-feladatainak ellátásához Társaságunk a munkavégzés feltételeit, eszközeit, teljeskörűen biztosítja.

Mi a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt-nél azért tevékenykedünk, hogy a kerületben élő és dolgozó, valamint az ide kikapcsolódni érkező embereket vonzó, rendezett környezet vegye körül. Munkánk kézzel fogható eredményeként a kerület dinamikusan fejlődik, szakemberek által is elismert, kiemelkedő, példaértékű programok valósulnak meg. A köz szolgálatáért kifejtett feladatellátásunkkal a lakosság komfortérzetének, elégedettségének növelése az egyik fő cél. Tulajdonosunk a magas színvonalú szolgáltatási teljesítmény eléréséhez stabil finanszírozású hátteret biztosít. A Társaság lehetőséget nyújt széles körű szakmai kiteljesedésre. A befektetett energiánk megtérülését folyamatosan érzékeljük a lakosság pozitív visszajelzései alapján.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 140291346

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 6 napja