Kiemelt!
Céges
Bruttó bér: 750 000 Ft / hó
Országos
Kerület: XI.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: E-D Installation GmbH

Csak magas színvonalon dolgozó munkatársakat keresek Magyarországi és Németországi (München) munkáinkhoz.

Csak szakemberek jelentkezzenek erősáramú szereléshez: társasházakat építünk folyamatosan - saját céghez vesszük fel a munkatársakat, nem vagyunk közvetítők!

Netto fizetés kb. 1.600-2.500EUR / hó.

Csak fényképes önéletrajzzal jelentkezőket várok és mindenkit 1-2 napon belül visszahívok.
Kérlek küld el e-mailcímedet és telefonszámodat is az
allas@villanyszerelo.de
e-mailcímre, de -esténként- elérsz a 70/3880371 telefonszámon is (Polgár Péter)

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel