Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: Budapest Klíma Kft

Budapest IV. kerületi telephelyre keresünk erősáramú villanyszerelőt egy műszakos (8 órás) munkarendbe villamos kivitelezési, karbantartási feladatok ellátására.
Elvárás:
Erősáramú villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
Minimum 5éves szakmai tapasztalat
Önálló munkavégzés

Előny:
Érintésvédelmi Szabványossági felülvizsgálói jogosultság
Villamos berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

Jelentkezni:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen : g.fekete@budapest-klima.hu
Feladás dátuma: június 18. 10:15.

Kapcsolatfelvétel