Víz Gáz Fűtésszerelés Szakmunkás felvétel

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum
Munkakör megnevezése:
Víz- gáz- fűtésszerelő

Jelenleg 7-9 főt alkalmazó több min 20 éve működő budapesti épületgépész kft víz- fűtés szerelésben jártas gyakorlattal rendelkező szakmunkás kolléga jelentkezését várja. Munkáink nagy része családi házas szerelések, felület hűtés-fűtés hőszivattyúk telepítése, hővisszanyerős szellőzés kiépítése és ehhez kapcsolódó szakmunkák.

Elvárasaink. Megbízható, munkájára igényes, józan életű kollégákat keresünk.Jogosítvány nem szükséges,de nyilván őrölünk ha van!
Amit kínálunk.25.000.-30.000.- Ft-tól nettó munkabér/ nap ( szakmai besorolás alapján)
Munkaruha és védőfelszerelés biztosítása.
Fizetett szabadság.
Fizetés: Megállapodás szerint akár heti elszámolással
Munkaidő:7-16.00 ig.
Esetleges gyakorlattal rendelkező segítők is jelentkezését is várjuk , de csak is olyanokét akik legalább 10 évet dolgoztak a szakmában!
Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk a megadott címre, vagy előzetes egyeztetés után személyes találkozó budapesti irodában.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146167698

Jófogás alkamazás QR kód