Országos
Kerület: II.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: Gáztech-CHP Kft

Országosan dolgozó cégünk keres fűtés, víz és légtechnika szerelésre csőszerelőket, lakatost vagy műszaki érzékkel rendelkező betanított munkást illetve dolgozni akaró segédmunkásokat. Budapesti munkavégzésre. Amennyiben szükséges szállást, utazást biztosítjuk. Jelentkezéshez kérem küldje el fényképes önéletrajzát vagy keressen telefonon. Kiemelet Bérezés! Akár napi/heti kifizetés.

Munkaszerződés, munkaruha, előrelépési lehetőség!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel