Bruttó bér: 955 800  Ft Bruttó bér: 849 600  Ft Bruttó bér: 955 800  Ft Bruttó bér: 896 800  Ft Bruttó bér: 1 180 000  Ft Bruttó bér: 826 000  Ft Bruttó bér: 885 000  Ft Bruttó bér: 920 400  Ft Bruttó bér: 861 400  Ft Bruttó bér: 920 400  Ft

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: von Caprivi Fachpersonal GmbH

Leírás

Víz-, gáz-, fűtésszerelői állás Németországban

Kedves Álláskereső!

Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!

Javadalmazás:
Az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk: bruttó 2250 + nettó 1000

Amit biztosítunk az Ön számára:
- Legális, bejelentett németországi munkahely
- Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
- Teljes munkaidős foglalkoztatás
- Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
- Szállás megszerevezése a munkavégzés helyén
- Hetente előleg
- Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Ami az Ön feladata lesz:
- Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
- Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
- Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése

Amivel Ön rendelkezik:
- Befejezett víz-, gáz-, fűtésszerelői végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat
- Többéves munkatapasztalat
- Német nyelv alafokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenőrzünk
- Utazási hajlandóság Németország területén, lehetőség szerint saját gépkocsi

Kérjük küldje el részünkre:
- Német nyelvű szakmai önéletrajzát

Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő
Tel.: 0049 711 34252 250
E-Mail: gergoe.horvath@voncaprivi.de
Feladás dátuma: május 17. 09:55.

Kapcsolatfelvétel