Tulajdonságok

Országos
Kerület: III.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Jegyellenőr
Cégnév: VB Kontroll Konzorcium

Volánbusz Zrt. járatainak forgalmi és kereskedelmi ellenőrzéséhez keresünk budapesti lakhellyel rendelkező jelentkezőket, Ellenőr munkakörbe

Amit kínálunk:
-3 hónapos képzés, összetett betanulási program keretében
-Szakmai képzéseket, oktatásokat díjmentesen biztosítjuk
-Képzési időre is teljesítmény arányos, kiemelkedően versenyképes bérezés
-Hosszútávú, tartós kereseti lehetőség
-Fiatalos, lendületes munkahelyi közösség

Követelmény:
-Büntetlen előélet igazolása, erkölcsi bizonyítvány
-Tiszta, rendezett megjelenés
-Olvasható kézírás
-Jó kommunikációs készség

Jelentkezését, "Ellenőr" munkakör megjelölésével, elektronikusan várjuk, fényképes, szakmai önéletrajz megküldésével, az info@vbkontroll.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: április 17. 14:33.

Kapcsolatfelvétel