Web team menedzser, ügyvitel szervező Vezérhangya - Rugalmas munka

Bruttó bér:

4 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

márc 18., 15:09
Üzleti
Multirégió
Fejér, Komárom-Esztergom, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Cégnév:
TEXTILKLINIKA és SZABÓSÁG

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Marketing vezető

Ha szereted a textileket, vonz a divat, a szabás-varrás, akkor megtaláltuk egymást!
Talpra esett vagy? Gyorsan tanulsz? Kitartó vagy? Szervezőként, koordinátorként vezetői pozícióban szeretnél dolgozni?
Akkor Téged keresünk!
Heti 3- 4 nap + Havi 1 - 2 szombat - rugalmasan :)
Vállalkozóként is !
Távmunka min. 3 hó után lehetséges !

Tekintsd meg weboldalunkat:

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

- Szervezeti felépítés kialakítása és csapat koordinálása rugalmasan:
a személyzet, a létszám és a feladatok alapján.
- Betanítási anyagok készítése, folyamatos fejlesztése
- Heti, napi munkatervek készítése, elszámolása
- Feladatok kiadása munkalapokon >
Előrelátás, előre gondolkodás a holnap előkészítése
annak érdekében, hogy a csapatodnak folyamatos munkát tudjál biztosítani >
munkaadóvá fogsz válni!
- Felmerülő problémák kezelése:
min akadt meg, kin akadt meg, miért akadt meg, mi a szűk keresztmetszet
És főleg mi a következő lépés, mi a következő teendő?!

Amit kérünk, elvárások:

- Rátermett, született vezető
- Szorgalmas
- Felsőfokú végzettség előny
- Kitartó, türelmes, küzdő jellem
- Szervezésben, (termelésben) szolgáltatásban szerzett min 5 éves csoportvezetői tapasztalat az Élet iskolájában
- Pörgős, jó stressz tűrő képességgel
Előny: ruhaipari-textilipari tapasztalat

Amit kínálunk:
- Kiemelt jövedelem: nettó 350.000-550.000 Ft
- Rugalmas munkaidő:
Nyitva tartás:
Hétköznap 8-20 h, Hétvégén is 9-19 h.
Váltásban, helyettesítésekkel oldjuk meg a létszámot.
Előre egyeztetett heti beosztással
Hétvégén ebéd+ pótlék. Hétköznap is adunk szabadnapot.
- Légkezelt - Klimatizált - ionizált légtisztítóval ellátott műhely a belvárosban
- Változatos, érdekes munka
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Természetbeni juttatások, prémium
- Útiköltség térítés

Csapattagot keresünk , közép és hosszú távra!
Segítjük, kiegészítjük, erősítjük és szükség esetén helyettesítjük egymást!

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a -ra.
Kísérő leveledben írd meg a kéréseidet, a fix elfoglaltságaidat ill. a kérdéseidet.
Heti hány napot, napi hány órát tudsz vállalni (összes óraszám/hét?)
A tárgyban tüntesd fel, hogy Web team menedzser - " Vezérhangya "

Kérdés esetén küldj sms-t
(hétköznap 17-19 h között ill. szombat 9-14h között)
Forrai Péter
30/ 944 99 44

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 112880241