(Hirdetés azonosító: 78471541) Hirdetés kezelése »
3 db
Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 205 000  Ft / hó Bruttó bér: 175 000  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 195 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 197 500  Ft / hó Bruttó bér: 192 500  Ft / hó Bruttó bér: 190 000  Ft / hó
- 17 % Céges

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Natur Wash Kft

Kézi autómosóba keresünk kollégát azonnali kezdéssel. Tapasztalattal vagy tapasztalat nélküli munkaerőt is várunk, a betanítást vállaljuk.
Westend P1 parkolószint
Alapbér (napok számától függ) +magas jutalék + átlagosan magas borravaló.
Westend: +36202676717
Feladás dátuma: augusztus 11. 18:00.

Kapcsolatfelvétel