XIII. kerületi éttermünkbe konyhai kisegítő kollégát keresünk!

Feladás dátuma:

ápr 8., 07:44

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Egal Team Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Konyhai munkás

A XIII. kerületi éttermünkbe keressük új konyhai kisegítő kollégánkat. Az étterem a Róbert Károly körúton található az Unicredit Bank székházban, mely 1-es, 14-es villamossal, M3 metróval könnyen megközelíthető.
Kiszámítható munkaidő és feladatkör, hétfőtől-péntekig 6-15 óráig. Délutánok, esték, hétvégék, ünnepnapok nálunk szabadok!

Amit kínálunk:

- teljes összegű bejelentés (jogosultság esetén
adókedvezmények)
- pontosan érkező havi fizetés
- szabadság a Munka törvénykönyve szerint fizetve
- munkaruha
- napi étkezés (reggeli, ebéd, kávé, ásványvíz),
kedvezményes vásárlási lehetőség
- hosszútávú biztos munkalehetőség
- családias hangulat, kedves vendégek, szép, tiszta
környezet

Feladatok:
- húsok előkészítése főzésre, panírozása, frituzása a HACCP
előírásnak megfelelő tárolása
- pult töltése
- esetenként áruátvétel
- egyéb konyhai feladatok ellátása
- a munkaterület tisztán tartása

Gyakorlat nem elvárás, de előny, ami fontos számunkra, hogy légy igényes a munkádra, tisztán, gyorsan dolgozz!

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődésed, várjuk leveledet nettó bérigény és pozíció megjelölésével a email címre vagy hívd a telefonszámot.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146628052

Jófogás alkamazás QR kód