XIII. kerületi kávézóba pultos kollégát keresünk!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Egal Team Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pultos

A XIII. kerületben található autószalonban lévő kis egyszemélyes kávészigetünk működtetésére keressük önállóan dolgozni tudó, kedves pultos kollégánkat.

A munkahely könnyen megközelíthető 1-es villamossal, 32-es, 120-as autóbusszal és a 3-as metróval is.
A munkaidő hétfőtől-péntekig 7.30-16.30-ig tart. A hétvégék és az ünnepnapok nálunk mindig szabadok.

Amit kínálunk:
- teljes összegű bejelentés (jogosultság esetén
adókedvezmények)
- pontosan érkező havi fizetés
- szabadság a Munka törvénykönyve szerint fizetve
- munkaruha
- napi étkezés (reggeli, ebéd, kávé, ásványvíz), kedvezményes
vásárlási lehetőség
- hosszútávú biztos munkalehetőség
- családias hangulat, kedves vendégek, szép, tiszta környezet

Feladatok:
- vendégek kiszolgálása (kávéfőzés, kasszázás)
- a fogyó termékek nyomon követése, pótlása
- napi elszámolás
- a kávézó tisztán tartása

Elvárások:
- 1-2 év szakmai tapasztalat, kávéfőzésben való jártasság
- önálló munkavégzés
- mosolygós, vidám természet, jó kapcsolatteremtő
képesség a vendégekkel
- pontosság, precizitás, megbízhatóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk leveled nettó bérigény és pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy a telefonon jelentkezhetsz.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146290684

Jófogás alkamazás QR kód