(Hirdetés azonosító: 78427187) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Takarító

Budapest XII. kerületében található magas színvonalú, korszerű egészségügyi intézménybe takarításban jártas kollégákat keresünk folyamatos munkarendbe 6 illetve 8 órába.
8 órás ajánlatunk:
Fizetés: megegyezés szerint + budapesti bérlet (9500) + túlóra 100%kifizetése

Amit ajánlunk:
stabil munkahelyi háttér hosszútávú munkalehetőség,
bejelentett állás, adókedvezmények igénybevétele, fizetés számlára utalása,
vidékről utazási költségtérítés,
munkaruha és professzionális felszerelések,
munkatársi ajánlási bónusz.

Ha szeretne egy megbízható stabil magyar cég megbecsült munkatársa lenni, várjuk hívását a ++36 20 204 2735 telefonszámon hétfőtől-péntekig 08:00-17:00 óra között.
Feladás dátuma: április 24. 08:36.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel