Bruttó bér: 150 000 Ft / hó
Kerület: XI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó

Budapest XI.kerületében lévő töltőállomásra , főleg nappalos műszakokra kútkezelőt keresünk.A munkarend : 7-19 óráig tart , kettő munka, kettő szabadnap elosztásban. Így 15 napot kell havonta jönni.Fix fizetés+borravaló.Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! Bárkit be tudunk tanítani,ezért szakmai tapasztalat nem szükséges.Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet : szobaszervizes@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel