Bruttó bér: 5 680  Ft / nap Bruttó bér: 5 920  Ft / nap Bruttó bér: 6 400  Ft / nap Bruttó bér: 5 920  Ft / nap Bruttó bér: 5 920  Ft / nap Bruttó bér: 6 000  Ft / nap Bruttó bér: 8 000  Ft / nap Bruttó bér: 6 160  Ft / nap Bruttó bér: 6 160  Ft / nap Bruttó bér: 6 160  Ft / nap
Egyedi ajánlat! Céges

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Budapest XV. kerületi kézi-gőztechnológiás autómosóba keressük tapasztalat vagy tapasztalat nélküli kollégánkat, azonnali kezdéssel.
Fiatal vidám csapat, kedves vendégkör.
Alapbér (napok számától függ)+ jutalék+ kiemelkedően magas borravaló (2000-4000/nap).
06305249375
Feladás dátuma: augusztus 17. 17:02.

Kapcsolatfelvétel