Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Heaven Hungary Kft

XV. kerületi Pólus Centerben található gyorséttermünkbe keresünk szakács kollégát.

Amit nyújtunk:
- 1500.- / óra nettó bér
- heti kifizetés
- 12 órás műszak
- családias légkör,

Amit elvárunk:
- szeresd a szakmád
- legyen tapasztalatod a konyhában
- időben érkezz a munkahelyedre

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet küldd el fényképes önéletrajzodat a bbqbar.polus@gmail.com email címre, vagy hívd a 06305625881-es telefonszámot.
Feladás dátuma: július 9. 18:20.

Kapcsolatfelvétel