2 db

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás
Cégnév: Splash Mosoda Kft

Kőbányán az Éles saroktól 2 villamos megállóra(28A) található mosodánkba munkatársat keresünk az alábbi pozíciókra:

- Mosó (Szállodai textíliák mosása)
- Válogató (Szállodai textíliák válogatása)
- Csomagoló (A hajtogatott sík textil számolása és csomagolása, mosodai kocsiba helyezése, Szállítólevél kitöltése)

A következő munkarendekben vannak szabad helyeink:

- hétvégi munka 6,8,10 órás műszakban
- 4 órás munkarend heti 5 nap hétfő-vasárnap között 17:00-21:00
- 2 nap munka (10 óra), 2 nap szabad
- 8 órás munkarend Heti 5 nap hétfő-vasárnap között 6/7-14/15h ill 14/15-22/23h)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal, egyeztessünk személyes találkozót a mosodába!
Feladás dátuma: május 17. 00:05.

Kapcsolatfelvétel