Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Astralit Kft

Leírás

Irodai asszisztenst keresünk XIII. kerületi irodánkba

Főbb Feladatok:
Napi adminisztrációs, pénzügyi és irodai feladatok ellátása
Munkatársak munkájának támogatása
Adatrögzítési feladatok Excelben
Adatok feldolgozása, elemzése különböző rendszereinkben
Beérkező levelek, iratok kezelése, iktatása
Kimutatások készítése
Személyes, telefonos és e-mailes napi kapcsolattartás ügyfelekkel
Problémák/kérések megoldása, koordinálása
Postakezelés
Kapcsolattartás a könyvelővel
Feladás dátuma: április 26. 16:56.

Kapcsolatfelvétel