Szolgáltató Centrum csoportvezető-rugalmas munkaidő

Bruttó bér:

400 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Szolgáltató Centrum - Textilklinika

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Projektmenedzser

Szereted a textileket, vonz a design, a lakberendezés, a szép kertek? Akkor megtaláltuk egymást!

Csapatunk és cégünk folyamatosan fejlődik!

Termelésben, szolgáltatásban, szervezésben, rendelés koordinációban szerzett min 5 év tapasztalat szükséges!

Textiles végzettség, gyakorlattal előnyben!

Rátermett vagy? Gyorsan tanulsz? Szervezőként, koordinátorként, vezetői pozícióba akarsz kerülni? Kitartó vagy?

Alapozd meg karriered! Tanulj, fejlődj és lépj előre a ranglétrán.
Ha az emberi értékek, a családbarát környezet, a rugalmas munkaidő fontosak számodra?
Meg akarod állni a helyedet? Vannak céljaid? Meg akarsz állapodni?
Akkor Téged, mint példaképet, vezetőt, csapattagot keresünk!

Tevékenységeink:

- Nyáron: Design kerthelyiségek kialakításában veszünk részt, ahova kültéri párnákat és matracokat, árnyékolókat stb. készítünk egyedi igények szerint.
Cégek, intézmények és magánszemélyek részére

- Télen: Terasz téliesítéseket, ajtó hangszigeteléseket, hő-és hangszigetelő függönyöket, takaróponyvákat stb. tervezünk és kivitelezünk.
Vásárcsarnokok, templomok és intézmények részére is.

Tekintsd meg tevékenységeinket:

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

- Napi, heti munkatervek készítése
- A munkák fontossági és megvalósíthatósági sorrendjének kialakítása
- Felmerülő problémák kezelése: min akadt meg, kin akadt meg, mi a teendő?!
- Minőségbiztosítás: megegyezés a határidőkben, a kollégák munkafeltételeinek megteremtése, felelősségvállalás
- Munkatársakkal való folyamatos egyeztetések.
- Napi számonkérés
- Motiválás; a heti kitűzött feladatok, heti eredmény lista kiértékelése, heti elszámolások előkészítése.
- Egyéni és csoport premizálásra javaslat tétel.
- Csoport célok egyeztetése a kollégák egyéni céljainak figyelembevételével

Kapcsolódó végzettségek :

- belsőépítész, műszaki rajzoló, építő mérnök
- gépész tervező, gipszkarton tervező és kivitelező
- gyártmányrajz készítő, szerkezet lakatos tervező, gyártáselőkészítő, lakberendező
- lakatos, asztalos, lakás felújító szakember, ezermester szaki

Előnyben vagy az alábbi képességekkel:

- Előrelátás, előre gondolkodás, előkészítés
- Eredmény orientált, kitartó, küzdő jellem
- Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat
- Vállalkozói, versenyszférában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- Változatos, érdekes munka
- Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
- Belvárosi munkahely, családias légkör, jó csapat
- Rugalmas munkaidő
- Heti 3-4 nap, havi 2 szombat, havi 2 hosszú hétvége.
- 2-3 éjszakára szállást biztosítunk
- Útiköltség térítés, albérleti hozzájárulás
- Vidékieknek akár 2 naponta bejárás!
- Kiemelt jövedelem: nettó 250.000-400.000 Ft
- Betanulási pótlék 3 hónapig
-Természetbeni juttatások

Segítjük, kiegészítjük, erősítjük, illetve helyettesítjük egymást!

Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a - ra.

Kísérő leveledben írd meg kéréseidet, fix elfoglaltságaidat, kérdéseidet.
A tárgyban tüntesd fel: Szolgáltató Centrum csoportvezető

Textilklinika és Szolgáltató Centrum
1072 Bp. Akácfa u. 41. (Blahánál)

A személyi ügyekkel hétköznap 17h után tudok foglalkozni,
amikor már megérkezett az önéletrajzod.

Kérdés esetén küldj SMS-t 17-19h között

Forrai Péter

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 101998695