Tulajdonságok

Országos
Helység: Hódmezővásárhely
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Városi Ingatlaniroda Kft

5 fő ingatlanértékesítőt keresünk Hódmezővásárhely, Zsoldos utcai irodánkba!

Miért ingatlanozz nálunk?

Azért, mert mielőtt belevágsz, részt vehetsz egy 20 napos díjmentes online tanfolyamon! (ingatlanostanfolyam.hu)

Azért, mert mi olyan rendszert dolgoztunk ki, amellyel 1 éven belül a csúcsra kerülhetsz az ingatlanos szakmában!

Olyan elszámolási rendszerrel dolgozunk, ahol 100%-ban tiéd a megkeresett jutalék!

Olyan technikai háttérret és tudást kapsz, amely verhetetlenné tesz az ingatlanpiacon!

Gyere és lépj magasabb szintre a csapatunk tagjaként!

További információ és jelentkezés a Városi Ingatlaniroda hivatalos weboldalán, a karrier menüpontban! ving.hu
Feladás dátuma: január 14. 00:37.

Kapcsolatfelvétel