(Hirdetés azonosító: 30184496) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 385 000  Ft / hó Bruttó bér: 395 000  Ft / hó Bruttó bér: 350 000  Ft / hó Bruttó bér: 500 000  Ft / hó Bruttó bér: 410 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 410 000  Ft / hó Bruttó bér: 420 000  Ft / hó Bruttó bér: 385 000  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Gyula
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Városi Ingatlaniroda

Leírás

A Városi Ingatlaniroda nem egy átlagos ingatlaniroda.

Egy olyan online eszközökkel felszerelt országos ingatlanértékesítő hálózat, amely valóban 21. századi módszereket és elégedett ügyfeleket előtérbe helyező üzletpolitikával került fel az országos közvetítő cégek palettájára.

Aktuális állásajánlatunk: Ingatlanértékesítő

(100% jutalékmegtartással, díjmentes tanfolyammal és 30 napos tesztidőszakkal.)

Főbb feladatok, munkák:

Az ingatlanértékesítőink az ingatlanpiacon az élmezőnyben dolgoznak. Csapatunk tagjai alaposan kidolgozott recept alapján válnak sikeressé.

Feladatok:

- karrier program mérföldköveinek követése
- módszereink elsajátítása a díjmentes tanfolyamunkon
- kapcsolatfelvétel a tulajdonosokkal
- új megbízások szerzése, meglévő ügyfelek kezelése
- hideg hívás (erőltetéstől mentes, korszerű módszerekkel)
- szórólapozás (unalomtól mentes, korszerű tartalommal)
- kifogás kezelés
- farmolás (városrészek bejárása, személyes kapcsolatépítés)
- ingatlan adatok rögzítése
- ingatlan fotózása
- alaprajz készítés (online)
- érdeklődők, vevőjelöltek informálása
- ingatlan bemutatása
- adás-vételi ügyletek előkészítése
- ingatlanpiaci információk elemzése
- Ving backoffice rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

- vállalkozói szemléletmód
- ápolt, üzleties megjelenés
- otthoni internetkapcsolat
- mobiltelefon lehetőleg korlátlan csomaggal
- gépjármű
- internet haladó szintű ismerete
- ügyfélbarát szemléletmód
- korszerű üzletpolitikai beállítottság
- pozitív, megoldást kereső természet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Ving ingatlanostanfolyam oklevél
- egyéni vállalkozás (Kata)
- OKJ ingatlanértékesítői végzettség
- ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
- hosszútávú gondolkodás
- csapatmunka

Amit kínálunk:

A Ving rendszerével olyan komplex szolgáltatáshoz jutnak csapattagjaink, ahol a hatékony ingatlanértékesítési rendszer, a verhetetlen elszámolási rendszer, a technikai háttér, a legfontosabb hirdetésfelületek, a barátságos irodai légkör és az együttműködő partnerek mind egy helyen megtalálhatóak.

Jelenleg közel 170 ingatlanértékesítő dolgozik a Ving hálózatában mert:

- 100%-ban megtarthatják a megkeresett jutalékot.

- Olyan komplex rendszer adunk az értékesítőink kezébe, amellyel könnyen le tudják előzni a konkurenciát.

- A jutalék elvonása helyett ingatlanértékesítőink egy korrekt mértékű havi díjat fizetnek, amely egy ingatlanértékesítő összes kiadását fedezi.

- A legfontosabb pedig, hogy szeretnek minket az ügyfelek és jó a hírnevünk, ezt nem sok ingatlaniroda mondhatja el magáról.

- Rendszerünket 30 napon keresztül kötelezettség nélkül tesztelheti!

A teljes rendszerről a Városi Ingatlaniroda hivatalos weboldalán a Karrier menüpontban olvashat pontos részleteket.

Egyéb információk:

Az ingatlanértékesítői munka rendszerünk segítségével az ország bármely pontján végezhető, azonban irodahálózatot is üzemeltetünk.

Azok a városok ahol már meglévő irodahelyiséget is biztosítunk:

Budapest X. kerület
Budapest XIII. kerület
Gyula
Győr
Szeged
Hódmezővásárhely
Ráckeve

Azok a városok ahol hamarosan irodát nyitunk:

Békéscsaba
Debrecen
Kecskemét
Pécs
Szombathely
Veszprém

Munkavégzés helye:

Gyula, Városház u. 17-19.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Várjuk jelentkezését a ving.hu/karrier oldalon!
Feladás dátuma: október 15. 14:28.

Térkép

Cím: Békés
Gyula

Boltok ajánlatai

CSOK