Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Asztalos
Cégnév: Rácz Ablakfelújító Kft

A Rácz Ablakfelújító Kft. keres asztalos szakmunkás munkatársat ablak javítási munkálatokra.
Ha érzel magadban képességet, hogy egy fiatalos gondolkodású rugalmas csapatban dolgozz, akkor jelentkezz!

A munkavégzés helye: Szeged
A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: Régi nyílászárók korszerűsítése, beállítása, üvegcseréje. Redőny és szúnyogháló szerelése.

Feltételek:

Asztalos szakképesítés vagy gyakorlat
Magyar állampolgárság,
Cselekvőképesség,
Terhelhetőség,
Becsületesség,
Csapatszellem,
Önképzési képesség,
Elkötelezettség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: B kategóriás jogosítvány, önállóság
Egy olyan csapattársat keresünk, aki szereti a munkáját, a gyakorlati részt - ha még nem tudja - el akarja sajátítani, akaratot és önképzési vágyat érez magában.
Továbbá pályakezdők, tartós munkanélküliek jelentkezését is várjuk.

Amit nyújtunk:
Nyugodt munkavégezés.
Anyagi kiszámíthatóság, versenyképes fizetés!
Olyan munkahely, ahol számít a fejlesztői ötleted és a fejlődésed!
Változatos munkakörnyezet, változatos munkakör!
Csapatszellemű gondolkodás, amit közös csapatépítési programokkal fejlesztünk!

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja: e-mailen keresztül: info@ablakfelujitas.hu vagy telefonon 06-20/3128587
Feladás dátuma: január 24. 11:09.

Kapcsolatfelvétel