Tulajdonságok

Országos
Helység: Szeged
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: Gratovin Zrt

Leírás

ÁllÁs LehetŐsÉg

Gratovin Zrt. víz-gáz-fűtés-légtechnika- klíma szerelőket, valamint általános építőipari tudással rendelkező segédmunkásokat keres azonnali kezdéssel, hosszútávú belföldi-külföldi munkáira. Jelenleg Budapesten több kivitelezésen dolgozunk. Vidéki jelentkezőinknek biztosítani tudunk szállást, valamint heti egyszeri útiköltség térítést oda-vissza, a lakhely és Budapest között. Természetesen mindenkit bejelentünk! Minden próbaidőn túl nálunk dolgozó kolléga munkaruhát, munkavédelmi eszközöket kap.

Kiemelt hazai bérezéssel.

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajz megküldésével az info@gratovin.hu címen, tovább a +36-30-449-1702 telefonszámon Dudás János projectvezetőnél.
Feladás dátuma: augusztus 7. 10:12.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel