Alvásdiagnosztikai asszisztens

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél
Munkakör megnevezése:
Egészségügyi asszisztens

Szegedi székhelyű alvászavar központ keres azonnali kezdéssel alvásdiagnosztikai asszisztensi feladatok ellátására egészségügyi végzettségű munkatársat, teljes munkaidőben, nappali és éjszakai váltott beosztásba.

Főbb Feladatok, Munkák:

- éjszakai alvásdiagnosztikai vizsgálatok elvégzése,
- vizsgálatok előkészítése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
- a vizsgálatra érkező betegek előjegyzése, irányítása, ellátása,
- nappali egészségügyi betegellátási feladatok (segédeszköz próba, otthoni vizsgálatok műszerkezelése, stb)
- adminisztráció.

Az Álláshoz Tartozó Elvárások:

- egészségügyi általános ápoló, szakápolói képesítés (középfokú)
- Windows és MS Office számítógépes környezet gyakorlott használata,
- jó problémamegoldó képesség, jó szervezőképesség, jó kommunikációs képesség.

Munkavégzés:

- Teljes munkaidő esetén a feladatok ellátása váltott 12 órás éjszakai és 4-8 órás délelőtti/nappali műszakokban történik, előzetes beosztás szerint.

- munkavégzés helye: Szeged belváros
- munkavégzés formája: alkalmazotti státuszban
- bérezés: piaci bérezés megegyezés szerint.

Jelentkezését motivációs levele kíséretében, fényképes önéletrajzzal a e-mail címre küldje, Szeged alvásdiagnosztikai asszisztens tárgymegjelöléssel.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145360670

Jófogás alkamazás QR kód