Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Animátor
Cégnév: Tiszaparti Élmény és Kalandpark Szeged

Leírás

Hello Álláskeresők!

Tiszaparti, családias élményparkunkba keressük kollégáinkat, akik májusi-júniusi kezdéssel szívesen csatlakoznának hozzánk animátori munkakörben.

Helyszín: Tiszaparti Élmény és Kalandpark, Szeged-Lapos
Ha szeretnél a természetben dolgozni, szereted a sokrétű feladatokat, megbízható vagy, jól kommunikálsz az emberekkel és ügyesen bánsz a sporteszközökkel, akkor nálunk a helyed!
Amit elvárunk, hogy megtaláld a közös hangot a vendégekkel, felelősségteljesen végezd a napi teendőidet, beszélj legalább egy idegen nyelvet és min. 18 éves legyél.
Ha magadra ismertél, várjuk fényképes önéletrajzod az info@tiszapartielmenyeskalandparkszeged.hu e-mail címre. Mivel diákok, hallgatók jelentkezését is várjuk, kérünk, hogy leveledben jelöld meg mikortól tudnál csatlakozni hozzánk!
Ha kérdésed lenne érdeklődj bátran, elérsz minket a fent megadott e-mail címen és az alábbi telefonszámokon is bármikor: +36 70 674 6342, +36 20 946 0641.
Találkozunk a Parkban!
Feladás dátuma: március 23. 15:01.

Kapcsolatfelvétel