(Hirdetés azonosító: 73264606) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 126 350  Ft / hó Bruttó bér: 142 595  Ft / hó Bruttó bér: 180 500  Ft / hó Bruttó bér: 142 595  Ft / hó Bruttó bér: 128 155  Ft / hó Bruttó bér: 149 815  Ft / hó Bruttó bér: 129 960  Ft / hó Bruttó bér: 140 790  Ft / hó Bruttó bér: 133 570  Ft / hó Bruttó bér: 142 595  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó

Szegedi benzinkutakra keresünk eladókat 12 órás nappalos és éjszakás műszakokra (non stop nyitvatartás), azonnali kezdéssel, hosszú távra. Kereskedelmi végzettség nem feltétel, de előny. Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal, emailben lehet: keviczky.krisztina@gmail.com
Feladás dátuma: október 12. 19:53.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel