Beszerző állás a Florin Zrt.-nél, versenyképes juttatási csomaggal!

Feladás dátuma:

ápr 24., 10:57

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Anyaggazdálkodó, anyagbeszerző

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra: Beszerző

Az egyik legnagyobb magyar tulajdonú vegyipari cég vagyunk.
Körülbelül 50-50%-ban vásárolunk külföldről és belföldről
csomagolóanyagokat, vegyszereket, műanyagipari termékeket.

Több mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket és kórházi fertőtlenítőt gyártunk.

Feladatok:
- A beszerzési folyamatok komplett működtetése
- Készletek monitorozása, optimalizálása és rendbe tartása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, bel- és külföldi partnerekkel
- Szállítói tárgyalások tervezése, előkészítése és lefolytatása, szerződések előkészítése
- Folyamatos és aktív piacfigyelés, piacfelmérés, új beszállítók felkutatása
- Megfelelő árrésszint biztosítása

Elvárások:
- Minimum 2 éves beszerző tapasztalat FMCG területen
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kimagasló Excel és Power Point ismeret
- Gyors tanulási képesség
- Kitűnő szervező és kommunikációs készség
- Terhelhetőség, határozottság
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
- Műanyag- vagy papíripari területen szerzett beszerzői tapasztalat

Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Amennyiben úgy érzed, hogy Téged keresünk, település megjelölésével töltsd fel fényképes önéletrajzodat Most a következő linken:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147164228

Jófogás alkamazás QR kód