Bruttó bér: 230 000 Ft / hó
Helység: Szeged
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Nyugat-Dunántúlra, elektronikai gyárba betanított munkatársakat, operátorokat keresünk!
Elvárás:
- kötelező tesztírás, személyes interjú
- erkölcsi bizonyítvány
- 18. betöltött életév
- 8 általános iskolai végzettség
- 3-4 műszakos munkarend

Amit biztosítani tudunk:
- azonnali munkakezdés
- 30 000 Ft bruttó belépési bónusz (2 hónap alatt)
- ingyenes szállás, rezsi, albérletekben
- szükség esetén bérelőleg
- havi 140-160 000 nettó kereset
- hosszú távú munkalehetőség, minden korosztály számára
Jelentkezni telefonon: 06 70/ 384-7658, 06 70/ 308-2677.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel