Bruttó bér: 616  Ft Bruttó bér: 600  Ft Bruttó bér: 592  Ft Bruttó bér: 632  Ft Bruttó bér: 560  Ft Bruttó bér: 592  Ft Bruttó bér: 850  Ft Bruttó bér: 568  Ft Bruttó bér: 600  Ft Bruttó bér: 640  Ft

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Borüzletbe, heti 2-3 nap (nyitva tartás 8-18, szo 9-13, vasárnap:zárva ) munkavégzésre, keresünk, önálló, munkájára igényes munkavállalót. Feladatok: áruátvétel, polcfeltöltés, dokumentációk vezetése, üzlet rendben, tisztán tartása, értékesítés, pénztárgépkezelés.

Feltétel ill előny: kereskedelemben szerzett gyakorlat

Jelentkezés önéletrajzzal : boruzlet@gmail.com
Feladás dátuma: június 18. 10:22.

Kapcsolatfelvétel