Elektronikai műszerész

Feladás dátuma:

okt 3., 22:33
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Metrisoft Mérleggyártó Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Műszerész

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Vállalatunk ipari mérlegek és mérlegműszerek fejlesztésével, gyártásával és karbantartásával foglalkozik. Innovatív, megbízható mérési megoldásokat kínálunk különböző iparágak számára, és folyamatosan bővítjük csapatunkat, hogy fenntartsuk vezető szerepünket a piacon.
Amennyiben szívesen csatlakoznál ipari mérlegek és mérlegműszerek gyártásával foglalkozó csapatunkhoz, várjuk jelentkezésedet önéletrajzzal.

Feladatok
- Ipari mérlegek és mérlegműszerek összeszerelése, karbantartása és javítása
- Elektronikai rendszerek diagnosztikája, hibakeresése és hibaelhárítása
- Mérések elvégzése, tesztelés és kalibrálás
- Műszaki dokumentáció készítése és naprakészen tartása
- Szoros együttműködés a mérnöki és termelésvezető csapattal a fejlesztések és javítások során

Elvárások
- Gyakorlatiasság, önálló munkavégzésre való képesség
- Jártasság a berendezések szétszerelési és szerelési lépéseiben
- Kiváló problémamegoldó képesség

Előnyök
- Tapasztalat ipari mérlegek vagy hasonló műszerek gyártásában
- Villamos biztonságtechnikai ismeretek
- PLC programozási ismeret
- Tapasztalatok kapcsolószekrények szerelésében
- B kategóriás jogosítvány
- ATEX védelmi mód ismerete

Amit ajánlunk
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy hazai elismert cégnél
- Változatos munkavégzés
- Modern, korszerű eszközök
- Versenyképes bérezés és juttatási csomag
- Alkalmazotti jogviszony
- Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 6800 Hódmezővásárhely

Hirdetés azonosító: 150648693

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Melon

Melon HR Technology Kft.

További hirdetései

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!