(Hirdetés azonosító: 65008382) Hirdetés kezelése »
3 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: E Trend Beauty

Szalonunkba keresünk teljes , vagy rész munkaidőre fodrászt alkalmazotti jogviszonyba, vagy vállalkozói igazolvánnyal is betölthető az állás!

Mit ajánlunk? -Kiemelkedő fizetést, jutalékot, borravalót!-Vendégkör nem szükséges!-Nagy forgalommal rendelkezik az üzlet!- Továbbképzéseket, modern, pörgős munkakörnyezetet biztosítunk. Ha szeretnél egy egy dinamikus csapat tagja lenni jelentkezz! Loreal és Wella anyagokkal dolgozunk!Küld el fényképes önéletrajzod: studioetrend@gmail.com vagy jelentkezz személyesen üzletünkben!Szeged Nova bevásárlóközpont-E trend Beauty
Feladás dátuma: augusztus 24. 15:22.

Kapcsolatfelvétel