6 db

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat hegesztő munkatársakat keres alkalmazásba azonnali kezdéssel.

Szakmai tapasztalat acélszerkezet hegesztése területén, valamint tűzvédelmi szakvizsga megléte előnyt jelent.
Munkavégzés helye: Szeged

Bejelentett munkaviszony, utazási támogatás, túlóra lehetőség. Az igényes és hatékony munkát kiemelt bérezéssel, valamint béren kívüli juttatásokkal ismerjük el.

Érdeklődni a +36 70 235 5978-as telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: július 5. 15:44.

Kapcsolatfelvétel