(Hirdetés azonosító: 91227122) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Online értékesítő
Cégnév: TROG KFt

LED-es dekorációk készítésével és forgalmazásával foglalkozó cég 12 éve működő internetes áruház kiszolgálásával kapcsolatos feladatok ellátására

Kereskedelmi Asszisztens

pozíció betöltésére főállású munkatársat keres, Szegedre.

Feladatok:
A cég internetes áruházában történő értékesítéssel kapcsolatos mindennemű feladat ellátása a megrendelés felvételtől a csomagfeladásig
A feladatkörhöz kapcsolódó irodai adminisztráció
Számlázás elektronikus számlázó programmal
árajánlat készítés
Rendszeres havi pénzügyi jelentések készítésében való részvétel a vezetőség számára
kapcsolattartás a vevőkkel telefonon és e-mailben
raktárnyilvántartás kezelés online felületen
csomagolásban, árubeérkeztetésben és árumozgatásban való részvétel
webáruház karbantartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú, kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség, előny mindkét területen szerzett jártasság
a munkakör betöltésére ideális a műszaki végzettségű és kereskedelmi beállítottságú, vagy kereskedelmi végzettségű és műszaki beállítottságú jelentkező
Felhasználói szintű Office ismeret (Word, Excel);
Jó kommunikációs készség szóban és írásban;
Értékesítés orientáltság;
Pozitív beállítottság, hozzáállás
Pontosság, precizitás, terhelhetőség és kitartás;
Stressz tűrő képesség, rugalmasság, nyitottság és türelmesség, kiegyensúlyozottság
Megbízható, lelkiismeretes és felelősségteljes munkavégzés;
A cég iránti hosszú távú teljes elkötelezettség;
Nyitottság új feladatokra
Szeged és környéke lakhely.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (emelt minimálbér + teljesítményarányos mozgóbér + egyéb juttatások),
A régióban magasnak számító bérezés,
Fiatalos, dinamikus, családias munkahely,
Érdekes, kihívásokkal teli munkakör,
Szakmai fejlődési lehetőségek,
Önálló munkavégzés,
Hosszú távú munkalehetőség.
Előny:
termékismeret
világítástechnikai eszközök paramétereinek ismerete
belsőépítészeti, lakberendezési ismeret, hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
webáruház üzemeltetésben való jártasság
Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):
kereskedelmi asszisztens
Fényképes önéletrajzokat, a munka kezdési időpont megjelölésével együtt, kérjük elküldeni legkésőbb 2019. április 26 15 óráig az kissalexandra79@gmail.com e-m
Feladás dátuma: április 19. 21:52.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel