(Hirdetés azonosító: 79670722) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 156 200  Ft / hó Bruttó bér: 180 400  Ft / hó Bruttó bér: 160 600  Ft / hó Bruttó bér: 173 800  Ft / hó Bruttó bér: 165 000  Ft / hó Bruttó bér: 173 800  Ft / hó Bruttó bér: 165 000  Ft / hó Bruttó bér: 220 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 600  Ft / hó Bruttó bér: 167 200  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs
Cégnév: Doktor Kanapé Bútoráruházak

Dinamikusan fejlődő kiskereskedelmi hálózatunk szegedi irodájába, kereskedelmi asszisztensi pozícióba munkatársat keresünk.
Közvetlen, családias légkör, versenyképes jövedelem, előrelépési, fejlődési lehetőség vár Rád! Csatlakozz hozzánk, ha Te is szeretnél egy inspiráló környezetben, változatos munkát végezni.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:
- külföldi gyártókkal angol nyelven történő kommunikáció írásban és szóban
- beérkező számlák ellenőrzése
- általános asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása
- minőségi kifogások kezelése

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Előrelépési lehetőség
- Fiatal munkakörnyezet
- Jó munkahelyi kollektíva

Amit elvárunk:
- középfokú végzettség (érettségi)
- dinamizmus
- önállóság, felelősségtudat
- társalgási szintű angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
allaspalyazat.oeneletrajz2018@gmail.com
Tárgy: Kereskedelmi asszisztens - Szeged
Feladás dátuma: szeptember 5. 11:26.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel