Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Diákmunka
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Maramont Kft

A szegedi Levendula Kézműves Fagylaltozó üzletébe keresünk hosszú távra (főként felsőoktatásban tanuló) kedves, mosolygós, talpraesett hölgyeket fagylalt árus, eladó munkakörbe.

Feladatok:
- vevők udvarias kiszolgálása
- napi adminisztratív teendők ellátása
- a termékek minőségének és frissességének biztosítása és ellenőrzése
- üzlethelyiség tisztán tartása, higiéniai előírások betartása

Elvárások:
- szeret csapatban dolgozni, de képes az Önálló munkavégzésre
- talpraesett, vevőorientált hozzáállás
- jó kommunikációs képesség
- pozitív gondolkodásmód
- rugalmasság, jó probléma megoldó képesség
- igényes megjelenés
- angol nyelvismeret

Előny:
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- pénzkezelési tapasztalat
- nappali tagozatos diák

Munkavégzés:
Munkaidő: heti 15-20 óra
Többműszakos munkarend, változó beosztással.
Munkaidő az üzlet nyitva tartásától függően, 10-22 óra között .
Mivel az üzlet hétvégén, illetve egyes ünnepnapokon is várja a vendégeket, ezért a munkarend hét napos, azaz hétfőtől vasárnapig tart.

Várjuk fényképes önéletrajzod a szeged@levendulafagylaltozo.hu e-mail címre július 22-ig!
Feladás dátuma: július 3. 07:41.

Kapcsolatfelvétel