Pénzügyi ügyfélelemző munkatársat keresünk!

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Tapasztalat:
Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Stabil vállalati háttérrel rendelkező cégünk, dinamikusan fejlődő csapatába munkatársat keresünk, fő és mellékállásban egyaránt, szakmai képzettség elvárása nélkül. Rugalmas munkaidőben!
Főbb feladatok:
ügyfelekkel való kapcsolattartás
adatbázis kezelés
pénzügyi elemzés készítése
Előnyt jelent:
-pozitív céltudatos személyiség
-jó kommunikációs képesség
-precízség
-szorgalmasság
-közvetlenség
-képes csapatban dolgozni
Amiket mi személy szerint imádunk a munkánkban:
Saját magunknak osszuk be az időnket, ezáltal annyi időnk marad, amennyit csak szeretnénk.
A javadalmazásunknak nincs felső plafonja, csakis rajtunk múlik mennyit keresünk. Passzív jövedelmet tudunk kiépíteni amivel meg tudjuk valósítani fő célunkat, hogy 45 évesen nyugdíjba tudjunk vonulni. Munkánk során új embereket tudunk megismerni és hozzá tudjuk őket segíteni céljaik megvalósításához. Olyan családias légkörű irodában dolgozunk, ahol senkinek nem kell megfelelni és mindenki egymást segíti.
Amennyiben magadra ismertél és a fent leírtak számodra is fontosak, jelentkezésed fényképes önéletrajzzal együtt várjuk a e-mail címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147938762

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 50 napja