Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Ételfutár, kihordó
Cégnév: Best Pizza Kft

Saját autóval rendelkező , jó probléma megoldó képességű, önálló embert keresünk, pizza futár állásra, azonnali kezdéssel. Jó kereseti lehetőség, fiatalos csapat, változatos munka! A munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyös, de ha nincs, az sem baj, megtanítunk. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, munkakör megnevezésével, a Lucky pizzériában, 6725 Szeged, Kálvária tér 32 személyesen vagy az Info@luckypizzeria.hu e-mail címre,
Feladás dátuma: szeptember 1. 14:21.

Kapcsolatfelvétel