Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: Wolf Distribution Kft

Családi cégünk 25 éves múlttal rendelkezik, közel 20 éve végzünk futárszolgálati munkát.
Ha szeretsz vezetni, ismered Szegedet és környékét, imádod a pezsgést és alapos vagy, akkor ez az állás pont neked való!
Csomagkézbesítés és az ehhez tartozó adminisztráció a feladat. Van, hogy hosszúak a napok, de a fizetéskor nem fogod bánni.
Azonnal jelentkezz, ha
- van érettségid
- van legalább 2 év B kat vezetési tapasztalatod
- büntetlen előéletű vagy
-Szeged környékén laksz
- rugalmas, alapos és nagyon megbízható vagy

Amit kínálunk:
- Hosszútávú munkahely, stabil háttér
- Hivatalos, bejelentett munkaviszony
- Munkanapokon kívül nincs plusz munka
- Versenyképes bér, mindig pontos kifizetés
- Ha ügyes vagy, üzemanyag megtakarítás és negyedéves jutalom
- Dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör, sofőrbarát vezetőség

Érdeklődni e-mailben, fényképes önéletrajzot mellékelve a szemelyzetiugyek@wolfdb.hu címen lehet.
Feladás dátuma: május 17. 10:10.

Kapcsolatfelvétel