Helység: Szeged
Kategória: Szállítás / logisztika
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumetum
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: egyéb
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: BAMERPA Kft

Nemzetközi ,nyugat európai 25-28 napos kanyarok,de akár 2 hetente is haza lehet jönni!
Kérlek olvasd végig!
Téged keresünk, ha: C kategóriás jogosítvány,Gki vizsga,Páv II-III vizsga,tachográf kártya hivatásodnak tekinted a sofőrszakmát Nyugat-európai országokban szereztél tapasztalatot jól bírod a kamionos élettel együtt járó külföldön tartózkodást fontos számodra is a pontos munkavégzés, az okmányok precíz vezetése igényes vagy a közvetlen környezetedre szakmához szükséges minimális német vagy angol nyelvet beszélsz barátaid, kollégáid megbízhatónak tartanak önálló munkavégzésre képes vagy a fuvarszervezők irányítása szerint felelősségteljes és szabálykövető munkavállalónak tartod magad megoldás centrikus vagy szereted a kihívásokat és a változatos munkavégzést Csongrád megyei állandó lakcím vagy tartózkodási hely pályakezdő is lehetsz,ha tényleg ezt a szakmát szeretnéd űzni.
Nem neked szól az ajánlatunk, ha: büntetett előéletű vagy 2-3 havonta váltasz munkahelyet nehezedre esik bízni a fuvarszervezők irányításában a munkába járást nem tudod önállóan megoldani
Figyelem: a navigáció és a tachográf magas szintű ismerete kötelező!
Amit kínálunk: magyar nyelvű irányítás , versenyképes (valós!)fizetés saját autó,nem kell költözni autóból autóba jól felszerelt járműpark autómata útdíj fizető eszközök(hu-go,toll-collect,go-box,telepass)minden autónk nyomkövetővel felszerelt,24 órás sofőrtámogatás. Fizetés kanyaronként kb.:320-360 e.Ft netto!.(de ezt személyesen inkább)
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: bodogabor75@gmail.com email címen.---Köszönöm!----
Bamerpa Kft.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel