Szegedi telephelyünkre kisgép szerelőt, szervizest keresünk

Feladás dátuma:

ápr 9., 12:13

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Hidro Master

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Szegedi telephelyünkre kisgép szerelőt, szervizest keresünk.

Hidraulika és egyéb tömlők (ipari, üzemanyag, mérővezeték) gyártásával és javítással, hidraulika elemek kis-és nagykereskedésével, áramfejlesztők, építőipari gépek, víz szivattyúk kereskedelmével foglalkozó 25 éve működő cég egyműszakos munkarendben keresi új kollégáját szervizes munkakör betöltésére.

Feladatok
Elektromos kisgépek javítása, szervizelése (áramfejlesztők, víz szivattyúk, magasnyomású mosók, kisebb építőipari gépek) ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, hidraulika tömlők javítása és gyártása. Nagykereskedelmi termékek csomagolása.

Elvárások
Szakiskola / Szakmunkás képző
Önállóság, precizitás
Motivált munkavégzés
Megbízhatóság
Csapatjátékos
Műszaki területen, kisgépek szervizelésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
Egyműszakos munkarend ( H-P: 7:30-16:00-ig )
Rendezett munkakörülmények
Családbarát munkahely
Munkába járás támogatása
Céges mobiltelefon
Bérezés megegyezés szerint

További információk
Bejelentett munkaviszony. Teljes munkaidő. 5 napos munkarend. Szabad hétvégék. Betanítást biztosítunk egyes termékcsoportokra vonatkozóan.
Jelentkezni e-mail-ben fényképes, önéletrajzzal: e-mail címen lehet. A tárgy mezőbe kérjük írja be kisgép szerelő

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 141855940

Jófogás alkamazás QR kód