Helység: Szeged
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: FEDAX Kft

A Fedax Kft., szervizes munkatársat keres, olyan munkatárs személyében, aki szereti a kihívásokat, az új és változatos feladatokat, valamint szakmailag tanulni, fejlődni képes.
Feladatok:
- Erősáramú vezérlési áramkörök készítése, telepítése, javítása.
- Emelőhátfalak, emelő berendezések karbantartása, javítása, hibaelhárítás.

Elvárások:
- Villanyszerelő, mechatronikus, erősáramú technikus vagy elektro-lakatos képesítés.
- Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat elektromos szakterületen.
- Pontos, megbízható munkavégzés.
Előny, de nem feltétel:
- B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
- Megbízható, stabil munkahely.
- Változatos feladatok, szakmai fejlődés.
- Versenyképes fizetés.
Munkaidő: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: telephely, illetve változó (az utazás, napi szinten megoldott szerviz autóval a munkáltató által).
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ajánlat, küldje el fényképes önéletrajzát az info@fedax.hu e-mail címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel