2 db

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Villanyszerelő
Cégnév: FEDAX Kft

A Fedax Kft., szerelő csapatába, villanyszerelő és gépszerelő munkatársakat keres, akik kedvelik az új és változatos feladatokat, valamint szakmailag tanulni, fejlődni képesek.

Feladatok:
- Elektromos áramkörök (vezérlések) készítése, javítása.
- Emelőhátfalak, emelő berendezések karbantartása, javítása.

Elvárások:
Az alábbi képesítések egyike:
- Gépszerelő, gépszerelő technikus vagy mezőgazdasági gépszerelő
- Villanyszerelő, mechatronikus vagy erősáramú technikus.
Minimum 2 éves szakmai tapasztalat a képesítés, vagy gépszerelés, javítás, karbantartás szakterületén (5 éven belül).
Pontos, megbízható munkavégzés.
A munka hatékonyságát segítő, pozitív hozzáállás.

Előny, de nem feltétel:
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Jó teljesítmény esetén, kiemelt bérezés.
- Betanulási idő és szakmai támogatás biztosítása.
- Megbízható, stabil munkahely, együttműködő csapatmunka.
- Változatos, érdekes feladatok. Szakmai fejlődés.
Munkaidő: teljes munkaidő, egy műszakos munkarend

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ajánlat, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az info@fedax.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: április 23. 08:59.

Kapcsolatfelvétel