(Hirdetés azonosító: 84685358) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 82 000  Ft / hó Bruttó bér: 72 000  Ft / hó Bruttó bér: 84 000  Ft / hó Bruttó bér: 79 000  Ft / hó Bruttó bér: 77 000  Ft / hó Bruttó bér: 82 000  Ft / hó Bruttó bér: 71 000  Ft / hó Bruttó bér: 72 000  Ft / hó Bruttó bér: 100 000  Ft / hó Bruttó bér: 82 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: C-vitamin Clinic Kft

Szegedi fogászati klinika és panzió takarítására keresünk megbízható kollégát már alkalmazásban lévő takarítónőnk mellé. Részmunkaidős állás.Munkaidő beosztás előre megbeszéltek alapján. Azonnali munkakezdéssel várjuk akár nyugdíjas korú jelentkezőinket.
Feladás dátuma: október 14. 18:27.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel