Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó

Dinamikusan fejlődő kiskereskedelmi hálózatunk szegedi üzletébe keresünk akár azonnali kezdéssel munkatársat Tanácsadó-Eladó munkakörbe!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség
- A vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével.
- Biztosítja a rendelések pontos felvételét és leadását.
- Felel az üzlet napi tevékenységéhez kötődő adminisztratív feladatok ellátásáért.
- Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában.
- Gondoskodik az üzlet megfelelő tisztaságáért.
- Kezeli a pénztárgépet.

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem: alapbér + kiemelt jutalék
- Előrelépési lehetőség
- Igényes munkakörnyezet
- Jó munkahelyi kollektíva

Amit elvárunk:
- középfokú végzettség (érettségi)
- tanulékonyság
- dinamizmus

Előnyt jelent:
- értékesítési tapasztalat

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:
allaspalyazat.uzletvezeto@gmail.com
Tárgy: Tanácsadó - Eladó Szeged
Feladás dátuma: november 22. 13:28.

Kapcsolatfelvétel