Bruttó bér: 131 765  Ft / hó Bruttó bér: 135 375  Ft / hó Bruttó bér: 126 350  Ft / hó Bruttó bér: 138 985  Ft / hó Bruttó bér: 137 180  Ft / hó Bruttó bér: 180 500  Ft / hó Bruttó bér: 128 155  Ft / hó Bruttó bér: 151 620  Ft / hó Bruttó bér: 138 985  Ft / hó Bruttó bér: 133 570  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szeged
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztratív munkatárs

A szegedi székhelyű Golf Autósiskola ügyfélfogadó és adminisztrációs munkatársat keres mihamarabbi kezdéssel.

MunkakÖr LeÍrÁsa:
az iskola ügyfélkörének teljes körű kezelése, ügyfélfogadás
oktatók ügyeinek kezelése
számlázás
adatbázisok naprakészen tartása
tanfolyamok adminisztratív előkészítése
irodai archiválások
marketing feladatok
ElvÁrÁsok:
energikus, optimista, empatikus személyiség
kreatív gondolkodás
kiváló kommunikációs készség, precizitás
Microsoft Windows, Office (különösen Excel, Word) alapos ismerete
Google fiók kezelése
angol nyelvtudás
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal (nem europass formában!) a golfallas2018@gmail.com címen.
Feladás dátuma: július 5. 12:43.

Kapcsolatfelvétel