Tulajdonságok

Multirégió Komárom-Esztergom
Helység: Bicske
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Sofőr
Cégnév: Best Camion Kft

Keresünk nyugdíjas munkatársat azonnali kezdéssel a következő munkakörbe:
Tehergépjármű sofőr (tehergépjárművek telephelyen való mozgatására)
Feladatok:
- félpótkocsik és vontatók mozgatása a cég telephelyén belül,
Elvárások:
- C típusú jogosítvány
- vezetési tapasztalat előny
Amit kínálunk:
- versenyképes juttatási csomag,
- pontos bérkifizetés

Munkarend: 4-6 óra

Munkavégzés helye: Bicske, Iparterület, M1 autópálya mellett

Kérjük, a fényképes önéletrajzokat postán, a Best Camion Kft. 2060 Bicske, 0321/23 hrsz., vagy email-ben a markus.miklos@bestcamion.hu email címre elküldeni.
Feladás dátuma: április 17. 14:11.

Térkép

Cím: Fejér
Bicske

Kapcsolatfelvétel